Dobre miejsca na reklamę w Krakowie

Jako że Kraków należy do jednych z największych polskich miast, jest bardzo dobrym miejscem na szeroko pojętą reklamę. Może ona przybrać rozmaite formy i znaleźć się w różnych miejscach. Oto propozycje dobrych lokacji, w których Twoja reklama przyniesie zaskakująco poztywne efekty.

Krakowskie Stare Miasto

Teren Starego Miasta – a w szczególności Rynek Główny i Kazimierz – to sprawdzone miejsca na kolportaż ulotek. Dziennie jego ulicami wędrują setki przechodniów, również turystów, których także może zainteresować Twoja oferta. Z racji tego, że mamy tu do czynienia z przestrzenią otwartą, jest to również bardzo dobre miejsce na happeningi, które również stają się coraz popularniejszą formą promocji.

Centra handlowe w Krakowie

To kolejna doskonała przestrzeń reklamowa. Do współpracy można zaprosić marki działające pod dachem galerii handlowej, oferując na przykład promocje dla klientów. Centra handlowe są też bardzo dobrym miejscem do organizacji eventów, które dostarczają rozrywki gościom galerii, jednocześnie kreując pozytywny wizerunek Twojej firmy. Do najpopularniejszych krakowskich centrów handlowych należą Bonarka City Center, Galeria Krakowska czy też Galeria Kazimierz.

Szkoły i uczelnie to również dobre miejsca na reklamę

Szczególnie, gdy Twoim targetem są dzieci i młodzież. Krakowskie szkoły są bardzo otwarte na współpracę z firmami, które mogą wywrzeć dobry wpływ na ich uczniów, dlatego dobrą formą promocji są tu gościnne wykłady lub warsztaty. Podobnie na uczelniach, takich jak na przykład Uniwersytet Jagielloński – organizacje studenckie są otwarte na różnego rodzaju współpracę nawet bardziej. Wciąż sprawdzającą się formą reklamy są tu także ulotki, rozwieszane plakaty czy wynajęcie hostess.

Strategie promocji mogą pójść w różne strony. Bardzo ważne jest dla nich odpowiednio dobrane miejsce na reklamę. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i jesteśmy w stanie zapewnić Ci w tej kwestii należyte wsparcie. Nasza agencja zajmuje się kompleksową obsługą eventów, które potrafią dać niesamowite efekty w zakresie promocji. Przygotujemy Twoje wydarzenie od A do Z, w pełni profesjonalnie. Zachęcamy do kontaktu z agencją Whatevent już dziś.

Leave a comment