Impreza na kempingu w województwie małopolskim

Kemping to świetne miejsce na imprezę tematyczną. Świeże powietrze i towarzystwo natury zachęcają do aktywności. Dobrym wyborem jest województwo małopolskie: pełne zielonych lasów i zapierających dech w piersiach widoków ze wzgórz. Ale jak zorganizować imprezę na kempingu i jakimi atrakcjami zająć gości?

Organizacja imprezy survivalowej

Impreza survivalowa to okazja do nauczenia się, jak przetrwać w ekstremalnie ciężkich warunkach. Ogranicz dostęp do Internetu oraz elektroniki i spraw, żeby goście przez ten czas w pełni skupili się na kontakcie z naturą. Wśród atrakcji dostępnych na tę okazję możesz wybrać na przykład szkolenia w zakresie orientacji w terenie, budowy szałasu czy przygotowywania jedzenia w trudnych warunkach. A wieczorem zorganizujcie ognisko połączone z opowiadaniem historii i wspólnym śpiewaniem. Tych, którzy najbardziej wykazali się w trakcie szkoleń, można nagrodzić specjalnie przygotowanymi odznakami.

W województwie małopolskim znajdziesz sporo miejsc na kemping. Zapoznaj się z ofertą w Gródku nad Dunajcem, Trzebini czy nawet na obrzeżach Krakowa.

Jakie są plusy organizacji imprezy na kempingu?

  • otwarta przestrzeń – zapewni swobodę i pomieści tylu uczestników imprezy, ilu trzeba
  • kontakt z naturą – kilka dobrych chwil na świeżym powietrzu pozytywnie odbija się na zdrowiu, a zielone otoczenie choć na chwilę przypomni o oczyszczającej więzi człowieka z naturą
  • ucieczka od cywilizacji – dobrze na moment uciec od miejskiego zgiełku i problemów, które on stwarza
  • okazja do sprawdzenia się w ciężkich warunkach – uczestnicy eventu otrzymują wyjątkową okazję do przekonania się, czy byliby w stanie wytrzymać w warunkach ekstremalnych. A nawet jeśli nie, to dostają szansę poznać techniki, które im to ułatwią
  • okazja do integracji – nie ma lepszej okazji do integracji niż brak elektroniki, a jedyny kontakt to natura i osoba obok. Dlatego impreza na kempingu jest również świetnym pomysłem na wyjazd integracyjny.

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją survivalowej imprezy na kempingu, możesz zwrócić się o wsparcie do naszej firmy. Zajmujemy się organizacją różnorodnych eventów od lat i służymy swoim doświadczeniem oraz profesjonalną obsługą.