Organizacja maratonu filmów na walentynki w Krakowie

Pomysłów na udane walentynki jest sporo. Oprócz walentynkowych przyjęć czy wyjść we dwoje, bardzo dobrą propozycją jest również udział w walentynkowym maratonie filmów w kinie. Organizacja takiego maratonu wcale nie jest trudna, a już na pewno nie w Krakowie – mieście o bogatej ofercie kinowej.

Jak powinien wyglądać walentynkowy maraton filmów

Najlepiej będzie, gdy maraton filmowy będzie całonocny. Ogólnych pomysłów na repertuar może być kilka. Można wybrać poruszające melodramaty, w sam raz dla par. Ale można też pójść w kierunku komedii romantycznych lub musicali, które są uznawane za bardzo dobrą formę ucieczki od rzeczywistości. Ale maraton filmowy wcale nie musi się kończyć na samych filmach. Możesz zainteresować uczestników dodatkowymi atrakcjami, takimi jak quiz z wiedzy o komediach romantycznych z nagrodami dla par czy degustację win. A to tylko parę pomysłów na wzbogacenie programu wydarzenia – wszystko zależy od Twojej kreatywności.

W jakim miejscu w Krakowie zorganizować maraton filmów na walentynki?

W Krakowie znajdziesz wiele małych i dużych kin, które na pewno będą zainteresowane organizacją walentynkowego maratonu filmowego. W przypadku multipleksów być może zainteresuje Cię Multikino. Jeśli natomiast celujesz w lokalne instytucje, możesz zapoznać się z ofertą kin studyjnych, takich jak Kino Mikro czy Kino Ars.

Organizacja maratonu filmowego to dla nas nie problem!

Z pomocą naszej firmy możesz liczyć na w pełni profesjonalny przebieg każdego organizowanego przez Ciebie wydarzenia – od jego przygotowania, przez obsługę, aż po sam finał. Agencja Whatevent działa w oparciu o wieloletnie doświadczenie i gwarantuje satysfakcję zarówno ze strony Twojej, jak i uczestników planowanego przez Ciebie wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy – razem przygotujemy event na najwyższym poziomie.