Maraton antywalentynkowy w krakowskim kinie

Nie każdy należy do miłośników święta zakochanych – warto pomyśleć i o tych. Jednym z bardzo trafionych pomysłów jest organizacja antywalentynkowego maratonu filmów. To dobra okazja dla antyfanów 14 lutego do spotkania się ze znajomymi i wspólnego obejrzenia filmowych produkcji, które z walentynkami mają możliwie jak najmniej wspólnego.

Organizacja filmowego maratonu antywalentynkowego

Maraton filmowy powinien trwać całą noc, a jego repertuar może być bardzo różnorodny. Można przygotować zestaw filmów wyraźnie szydzących z melodramatów, takich jak parodie największych hitów kinowych. Można też pójść w stronę horroru i zgotować widzom seans pełen emocji z romantyzmem niemających nic wspólnego. Wydarzenie tego typu nie musi kończyć się jednak na samych filmach: na uczestników maratonu mogą czekać różne dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty z charakteryzacji rodem z horroru czy konkurs z nagrodami dotyczący wiedzy o singlach (obejmujący na przykład dane statystyczne związane ze stanem cywilnym w różnych krajach czy ze znajomości aplikacji randkowych – wszystko z lekkim przymrużeniem oka). To tylko niektóre z atrakcji, które można umieścić w programie wydarzenia. A dzięki nim uczestnicy na pewno łatwo zapomną o tak nielubianym przez nich święcie.

Gdzie zorganizować antywalentynkowy maraton w Krakowie?

Krakowskie kina są bardzo otwarte na różnego rodzaju eventy obracające się wokół filmu. Dlatego na pewno zainteresuje je propozycja organizacji antywalentynkowego maratonu filmowego. Zapoznaj się z ofertą Kina Kijów, Kina Pod Baranami czy Kina ARS. Możesz również zainteresować się multipleksami, takimi jak Cinema City czy Multikino.

Organizacja maratonu filmowego nie jest taka trudna!

A jeszcze łatwiejsza okaże się z naszą pomocą. Z agencją Whatevent możesz liczyć na profesjonalny przebieg każdego organizowanego przez Ciebie eventu – od jego przygotowania, przez obsługę, po sam finał. Zapewniamy pełen profesjonalizm zbudowany na wieloletnim doświadczeniu oraz ważną dla nas satysfakcję zarówno ze strony klienta, jak i uczestników planowanego przez niego wydarzenia. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy już dziś i skontaktuj się z nami w celu organizacji eventu na najwyższym poziomie.