Warsztaty przyrządzania czekolady w Krakowskiej Manufakturze Czekolady

Czekolada to jeden z ulubionych przysmaków na całym świecie. Czaruje smakiem, poprawia humor… i okazuje się również świetną okazją do integracji. Zwłaszcza gdy mowa o warsztatach z jej przyrządzania przeprowadzanych w Krakowskiej Manufakturze Czekolady.

Przebieg warsztatów

Warsztaty z przyrządzania czekolady odbywają się w grupach, pod okiem profesjonalisty zajmującego się tym na co dzień. Po wyłożeniu wprowadzającej teorii i zapoznaniu uczestników warsztatów z najciekawszymi przepisami na czekoladę przechodzą oni do części praktycznej. Każdy z praktykantów wybiera najbardziej interesujący go przepis i zgodnie z instrukcjami prowadzącego przyrządza czekoladę, używając do tego profesjonalnego sprzętu. Gdy specjały będą gotowe, nadejdzie czas na wspólną degustację wszystkich przygotowanych czekolad oraz wybór najlepiej przyrządzonych.

Dlaczego warto zorganizować warsztaty przyrządzania czekolady w Krakowie?

• Wieloletnia tradycja – Krakowska Manufaktura Czekolady łączy tradycje wyrabiania czekolady z różnych galicyjskich terenów, oferując ponadczasowe smaki.
• Okazja do spróbowania pysznej czekolady w różnych odmianach – na warsztatach będzie można spróbować wielu różnych odmian czekolady, zarówno najpopularniejszych, jak i tych mniej znanych.
• Piękna sceneria – Manufaktura położona jest w sercu Krakowa, od którego bije pozytywna energia i magiczny klimat pracy.

Planujesz organizację warsztatów?

Jeżeli rozważasz organizację warsztatów przyrządzania czekolady, nasza firma służy wsparciem. Whatevent to wykwalifikowana agencja zajmująca się organizacją rozmaitych eventów. Możemy pochwalić się długą obecnością na rynku, a co za tym idzie, również dużym doświadczeniem w zakresie organizacji różnego rodzaju imprez. Gwarantujemy profesjonalne działanie oraz stuprocentową satysfakcję Twoich gości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś: wejdź na stronę whatevent.pl i skontaktuj się z nami (telefon: 666-666-127, e-mail: kontakt@whatevent.pl).