Organizacja fashion weeku w Krakowie

Tygodnie mody cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. To doskonała okazja do zaobserwowania najnowszych trendów, spotkania z ulubionymi projektantami oraz zdobycia nowych doświadczeń chociażby na specjalnie przygotowanych na tę okazję warsztatach. Kraków to bardzo dobre miejsce do organizacji fashion weeku i z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem.

Program fashion weeku

Fashion weeki opierają się przede wszystkim na pokazach mody. To dla projektantów bardzo dobry moment na przedstawienie swoich nowych projektów i zestawienie ich z liczną konkurencją. Jednak oprócz pokazów można zorganizować również panele dyskusyjne prowadzone przez ludzi mody, a także różnego rodzaju warsztaty, jak na przykład fotografii mody lub projektowania ubioru. Ciekawym urozmaiceniem może być również pokaz filmu o wybitnej postaci ze świata mody. Równie dobre będą wystawy towarzyszące fashion weekowi, dotyczące na przykład fotografii mody.

Miejsca na krakowski fashion week

Fashion week można rozmieścić na całej mapie krakowskiego Starego Miasta. Pokazy mody można zorganizować na przykład w Centrum Kongresowym ICE Kraków, ale także w plenerze: na Rynku Głównym lub na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego koło Galerii Krakowskiej. Warsztaty i wykłady można przeprowadzić w szkołach, kawiarniach lub centrach handlowych. Wystawy natomiast najlepiej sprawdzą się w muzeach, ale też w klubokawiarniach i w plenerze, na przykład na Placu Wolnica na Kazimierzu.

Dlaczego warto zorganizować fashion week?

• To wyjątkowe święto mody, zbierające ludzi z branży kreatywnej i ich miłośników w jednym miejscu
• To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w modzie
• To także dobre miejsce na reklamę – zarówno Twojej działalności, jak i sponsorów wydarzenia
• To szansa na rozwój dla młodych pasjonatów mody

Dlatego fashion week to lukratywne przedsięwzięcie. A nasza agencja z chęcią pomoże Ci w jego przygotowaniu. Zajmujemy się organizacją eventów od wielu lat i wiemy, jak zaważyć o sukcesie wydarzenia. Dysponujemy dużym doświadczeniem i dołożymy wszelkich starań, by Twój event przebiegł w pełni profesjonalnie i mógł pochwalić się pozytywnym odbiorem ze strony gości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą agencji Whatevent oraz do kontaktu z nami w celu omówienia planu działania.

Leave a comment