Wystawa młodych talentów w Krakowie

O tym, że warto wspierać twórców stawiających swoje pierwsze kroki na rynku sztuki, nie trzeba mówić dwa razy. To dla każdego artysty szczególnie trudny moment: musi pokazać się z jak najlepszej strony, zadbać o kontakty oraz pozytywny odbiór swojej pracy, by wyróżnić się na tle konkurencji. Dlatego ważne jest dawanie możliwości pokazania się obiecującym debiutantom. A organizacja wystawy im poświęconej jest na to jednym z najlepszych sposobów.

Organizacja wystawy debiutantów

Selekcja debiutantów, których pracę zawisną na wystawie może zostać zorganizowana na zasadzie konkursu. Najlepsi twórcy, ocenieni przez jurorów lub publiczność, zostaną dopuszczeni do zaprezentowania swoich prac. Jako że wydarzenie dotyczy debiutantów, kandydaci nie powinni mieć w swoim CV żadnych imiennych wystaw ani zwycięstw w żadnych prestiżowych konkursach artystycznych. Możemy ograniczyć się do jednej techniki, jak i przyjmować zgłoszenia z różnych gałęzi sztuki, jak malarstwo, fotografia czy wideo. Warto zorganizować uroczysty wernisaż wystawy z winem i poczęstunkiem, przy którym można będzie prowadzić twórcze dyskusje na temat prac oraz poznać obiecujących artystów.

Miejsca na organizację wystawy w Krakowie

Jeśli zamierzasz przygotować wystawę w Krakowie, nie musisz martwić się o niedobór miejsc do jej organizacji. Oprócz współpracy z muzeami czy galeriami takimi jak Bunkier Sztuki i MOCAK, możesz zaproponować współpracę klubokawiarniom. Wśród miejsc, które są przyjazne organizacji wydarzeń kulturalnych znajdziesz między innymi Pasaż, FORUM Przestrzenie i Pauzę. Miejsca te charakteryzują się ciekawą przestrzenią wystawienniczą i pomieszczą wielu zainteresowanych wydarzeniem.

Z naszą pomocą każde Twoje wydarzenie osiągnie sukces!

A to przede wszystkim dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie organizacji eventów. Agencja Whatevent działa na rynku od lat i zapewnia obsługę różnorodnych wydarzeń na najwyższym poziomie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm w przygotowaniu eventu od początku do końca oraz oferujemy odpowiedni sprzęt dla wsparcia Twojej imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Leave a comment