Event modowy w krakowskim centrum handlowym

Galerie handlowe od dawna przestały być jedynie miejscem do robienia zakupów. Prowadzone w nich regularne akcje promocyjne mają na celu uatrakcyjnić klientom spędzany w nich czas, a także przyciągnąć uwagę nowych gości. Jednym z najlepszych pomysłów na urozmaicenie czasu spędzanego przez klientów w centrum handlowym jest organizacja eventu związanego z modą.

Najlepsze krakowskie centra handlowe na event modowy

Wybierając centrum handlowe, w którym ma się odbyć event, powinniśmy kierować się kilkoma kryteriami. Przede wszystkim musimy zastanowić się jakiej liczby odbiorców potrzebujemy. Ważna jest też lokalizacja oraz oferta sklepów znajdujących się w galerii handlowej, które można zaprosić do współpracy. Ważne jest też zagospodarowanie przestrzeni, z uwagi na sprzęt i dekoracje, które będziemy chcieli postawić. Do najatrakcyjniejszych centrów handlowych w Krakowie należą Bonarka City Center, Galeria Krakowska, Galeria Kazimierz oraz Galeria Bronowice, położone w różnych częściach Krakowa i zbierające różną liczbę klientów.

Jak zorganizować event modowy w centrum handlowym?

Event modowy może być adresowany zarówno dla pań, jak i panów. Oto propozycje atrakcji, które wpasują się w program wydarzenia:
• zakupy ze stylistką
• modowe metamorfozy
• losowanie nagród dla klientów
• zniżki u marek współpracujących w wydarzeniu
• pokaz mody
• warsztaty kosmetyczne

Zadbaj również o identyfikację wizualną Twojego wydarzenia: rozwieś plakaty promocyjne, otwórz w galerii specjalne stoisko promujące wydarzenie. Możesz również zaprosić do współpracy celebrytę, który zostanie ambasadorem wydarzenia. Nasza agencja pomoże Ci wszystko przygotować. Zajmujemy się organizacją eventów od lat i robimy to na najwyższym poziomie. Oferujemy pełen profesjonalizm w obsłudze wydarzenia oraz oddajemy do dyspozycji odpowiedni dla eventu sprzęt. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą agencji Whatevent już dziś.

Leave a comment