Organizacja Nocy Teatrów w Krakowie

Choć bogata oferta repertuarów krakowskich teatrów nieustannie przyciąga wielu miłośników kultury, warto od czas do czasu zainteresować nią szerszą grupę odbiorców. Doskonale pomoże w tym organizacja Nocy Teatrów.

Program Nocy Teatrów

Podczas Nocy Teatrów instytucje teatralne, jak i grupy aktorskie przedstawiają swoje wybrane spektakle za darmo lub w promocyjnych cenach. Warto zainteresować się współpracą między innymi z Teatrem Starym, Bagatelą oraz Variete. Oprócz spektakli, na gości czekać mogą również spotkania z obsadą, warsztaty aktorskie czy też zajęcia z tworzenia dekoracji teatralnych dla dzieci. Można również zorganizować grupowe zwiedzanie budynków teatrów, by pokazać ich życie zza kulis.

Dlaczego warto zorganizować Noc Teatrów w Krakowie?

• Okazja do nadrobienia zaległości teatralnych – dzięki darmowym wejściówkom można zaoszczędzić i wybrać się na spektakle, z którymi wcześniej nie miało się po drodze.
• Noc Teatrów może obudzić zainteresowanie teatrem w ludziach, którzy wcześniej się nim nie interesowali – to doskonała okazja do zainteresowania sztuką teatralną żółtodziobów. Kto wie, w ilu z gości po tak magicznej nocy obudzi się pasja do teatru?
• Możliwość poznania teatru zza kulis – prawdziwe życie teatru ma miejsce za kulisami, a oprowadzanie po budynku podczas Nocy Teatrów jest niepowtarzalną okazją na zapoznanie się z życiem jednej z tych instytucji.
• Bogata oferta teatralna Krakowa – w Krakowie znaleźć można różnorodne teatry o bogatym repertuarze, w którym każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Potrzebujesz pomocy w organizacji eventu?

Skontaktuj się z agencją Whatevent! Jesteśmy firmą od lat zajmującą się organizacją licznych wydarzeń w całej Polsce i możemy pochwalić się dużym doświadczeniem na tym polu. Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego eventu z dbałością o każdy szczegół. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami już dziś!

Leave a comment