Warsztaty z przygotowywania pisanek dla dzieci w Krakowie

Robienie pisanek to tradycja doskonale znana na polskich ziemiach. Warto uczyć jej już od najmłodszych lat. Z tego właśnie powodu organizacja warsztatów, na których dzieci nauczą się tworzyć własne pisanki to doskonały pomysł.

Program warsztatów z tworzenia pisanek

Na warsztatach dzieci poznają różne sposoby przygotowywania jajek wielkanocnych, od klasycznych pisanek po bardziej złożone, takie jak kraszanki. Mając dostęp do wszystkich potrzebnych materiałów, będą mogły przygotować własne ozdobne jajka, wśród których na końcu można wybrać i nagrodzić najlepsze.

Gdzie w Krakowie zorganizować warsztaty dla dzieci?

Na warsztaty dla dzieci świetne będą zarówno krakowskie przedszkola, jak i szkoły podstawowe. Można również wybrać świetlice i domy kultury, miejsca takie jak Arteteka, Wojewódzka Biblioteka Publiczna czy ŚOK. Wśród innych krakowskich miejsc przyjaznych dzieciom można wyróżnić na przykład salę zabaw likeKonik.

Dlaczego warto zorganizować warsztaty z przygotowywania pisanek dla dzieci?

• Warsztaty te pobudzają kreatywność oraz wyobraźnię
• Dzieci zapoznają się z polskimi tradycjami
• Mają możliwość przygotowania własnych ozdób, które później wykorzystają w czasie świąt

Nasza agencja pomoże Ci w organizacji warsztatów dla dzieci!

Jeżeli chcesz zorganizować warsztaty z przygotowywania pisanek dla dzieci, możesz zwrócić się po pomoc do naszej firmy. Agencja Whatevent zajmuje się organizacją wydarzeń od wielu lat i ma na tym polu bardzo duże doświadczenie, które zaowocuje organizacją warsztatów na najwyższym poziomie. Zapewniamy odpowiedni sprzęt i kompleksową obsługę Twojego wydarzenia – tak, by każdy z Twoich małych gości spędził ten czas w pełni usatysfakcjonowany. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej whatevent.pl oraz do kontaktu telefonicznego (666-666-127) i mailowego (kontakt@whatevent.pl).

Leave a comment