Miejsca na imprezę w Krakowie

Potrzebujesz godnego polecenia miejsca na organizację imprezy w Krakowie? Stolica województwa małopolskiego tętni życiem z każdej strony, więc znalezienie tu odpowiedniego lokalu to nie problem. Oto krótki przewodnik po najciekawszych imprezowych przystankach w Krakowie.

Kraków nocą

Oferta krakowskich klubów jest bardzo satysfakcjonująca. Począwszy od Rynku Głównego i ulic go otaczających, a kończąc na Kazimierzu, miejsc do zabawy dla Twoich gości znajduje się co niemiara. Warto zapoznać się między innymi z ciekawym wystrojem Rewolucji, klubem położonym na ulicy Szewskiej. Nostalgiczne klimaty lat osiemdziesiątych odkryć można natomiast w The Legends Music Club. A idąc ciut dalej, warto zapoznać się też z jednym z nowszych krakowskich klubów położonym na ulicy Krakowskiej – Klubem SERCE.

Klimatyczne kawiarnie w Krakowie

Jeśli natomiast planujesz wydarzenie kulturalne, Kraków ma do zaoferowania moc klimatycznych kawiarni. Zainteresować może między innymi przytulna Cafe Tektura położona na ulicy Krupniczej, koło Teatru Bagatela. Na Rynku Głównym natomiast zakochać można się w magicznej Cafe Magii przy placu Mariackim, której część przestrzeni znajduje się pod ziemią. Na Kazimierzu natomiast warto zapoznać się między innymi z bardzo kulturalną Cytat Cafe.

Miejsca plenerowe

Kraków oferuje również wiele otwartych przestrzeni, które nie kończą się jedynie na terenie Rynku Głównego. Różnego rodzaju eventy można zorganizować tu na przykład na Plantach, na krakowskich Błoniach czy w Parku Jordana. Dobrze sprawdzi się również Plac Wolnica znajdujący się na Kazimierzu.

Masz w planach organizację wydarzenia w Krakowie?

W Krakowie możesz znaleźć wiele ciekawych miejsc odpowiednich na każdy planowany przez Ciebie event. Nieważne, czy organizujesz wystawę, czy imprezę klubową – w każdym z proponowanych miejsc zorganizujesz udany event. A pomożemy Ci w tym my: nasza firma może wesprzeć Cię w przygotowaniu imprezy na najwyższym poziomie, o której goście długo nie będą mogli zapomnieć. Dopniemy wszystko na ostatni guzik i zapewnimy profesjonalny przebieg imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji na naszej stronie internetowej whatevent.pl i do kontaktu telefonicznego (666-666-127) oraz mailowego (kontakt@whatevent.pl).

Leave a comment