Maraton filmów nagrodzonych Oscarami w Krakowie

Gdy Oscary już za nami, często okazuje się, że nasze typy wcale nie pokryły się z werdyktem Akademii. Zdarza się, że nagrodzone zostają filmy, których nawet nie mieliśmy okazji jeszcze zobaczyć. Tu na ratunek przychodzi specjalny maraton filmów nagrodzonych, który jest świetną okazją do nadrobienia zaległości.

Organizacja maratonu filmów oscarowych

Maraton filmów oscarowych może się składać z kilku różnych bloków, na przykład zawierających serię filmów nagrodzonych w głównych kategoriach lub przypominający wszystkie filmy krótkometrażowe nominowane do nagrody w tym roku. Widzowie mogą spędzić przed ekranem całą noc, a w przerwach czekać na nich mogą dodatkowe atrakcje, takie jak konkursy z wiedzy o filmie czy poczęstunek przygotowany przez sponsora wydarzenia.

Gdzie zorganizować maraton filmowy w Krakowie?

Wśród krakowskich kin pod kątem organizacji maratonu warto zwrócić uwagę zarówno na kina studyjne, jak i multipleksy. Z tych pierwszych warto zapoznać się między innymi z kinami Mikro, Ars i Kijów. Z multipleksów można wybrać jedno z kin z sieci Cinema City lub Multikino.

Organizacja maratonu filmowego to dla nas nie problem!

Z naszą pomocą organizacja Twojego wydarzenia pójdzie bez trudu. Z agencją Whatevent możesz liczyć na profesjonalny przebieg każdego organizowanego przez Ciebie eventu – od jego przygotowania, przez obsługę, aż po sam finał. Zapewniamy pełen profesjonalizm zbudowany na wieloletnim doświadczeniu oraz ważną dla nas satysfakcję zarówno ze strony klienta, jak i uczestników planowanego przez niego wydarzenia. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy już dziś i skontaktuj się z nami w celu organizacji eventu na najwyższym poziomie. Znajdziesz nas na stronie whatevent.pl, a skontaktować się możesz mailowo (kontakt@whatevent.pl) lub telefonicznie (666-666-127).

Leave a comment