Impreza integracyjna w Fabryce Łuczników w Krakowie

Archery Tag to gra będąca pochodną paintballu. Świetnie sprawdza się jako gra integracyjna ze względu na konieczność gry w grupie. A krakowska Fabryka Łuczników oferująca taką rozgrywkę to doskonałe miejsce na organizację imprezy integracyjnej.

Oferta krakowskiej Fabryki Łuczników

Fabryka Łuczników oferuje kilka różnych scenariuszy rozgrywki, w zależności od stopnia zaawansowania uczestników. Gra polegająca na strzelaniu za pomocą strzał do przeciwnej drużyny trwa godzinę i może w niej wziąć udział maksymalnie osiemnaście osób na raz. Gracze mogą chować się za postawionymi dmuchanymi przeszkodami, a samo uderzenie strzały jest odczuwalne, jednak bezbolesne. Fabryka Łuczników oferuje grę między innymi na imprezy integracyjne, eventy firmowe i wieczory kawalerskie.

Dlaczego warto wybrać Fabrykę Łuczników?

Archery Tag to świetna forma zabawy na imprezie. Niesie za sobą wiele plusów, zarówno dla pojedynczych uczestników gry, jak i dla całej grupy:

to świetna gra integracyjna – zmusza graczy do wspólnej interakcji i zapewnia dobrą zabawę zarówno w małym, jak i w większym towarzystwie
zapewnia oryginalny klimat – rozgrywka z prawdziwymi strzałami zamiast farb czy laserów daje zupełnie nowe doznania
jest okazją do zdrowej rywalizacji – gra pozwala sprawdzić swoje umiejętności oraz trenować grę fair play.

I dlatego krakowska Fabryka Łuczników to doskonałe miejsce na imprezę. Jeśli planujesz organizację eventu w tym miejscu, skontaktuj się z naszą agencją: od lat zajmujemy się organizacją wydarzeń i robimy to na najwyższym poziomie. Zapewniamy pełen profesjonalizm i zadbamy o najwyższą satysfakcję Twoją i Twoich gości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej – whatevent.pl – oraz do kontaktu mailowego (kontakt@whatevent.pl) i telefonicznego (666-666-127).

Leave a comment