Zorganizuj warsztaty filmowe w Krakowie

Dla wielu ludzi filmy to nie tylko pasja, a styl życia. Potrafią silnie inspirować i wielu pasjonatów również próbuje swoich sił w produkcji swoich własnych utworów. Ogranicza ich jednak często brak przygotowania technicznego. Dlatego bardzo dobrym pomysłem jest zorganizowanie warsztatów filmowych, na których uczestnicy oswoją się z podstawami filmowego rzemiosła.

Jak mogą wyglądać warsztaty filmowe?

Warsztaty filmowe kierowane mogą być do amatorów, którzy chcą nauczyć się podstaw pracy przy filmie. W programie można zawrzeć pracę z kamerą, przygotowywanie scenariusza, ćwiczenia uczące pracy w zespole oraz prezentację konceptów uczestników. Wydarzenie można zorganizować w plenerze, ale też w studiu filmowym lub szkole filmowej. W Krakowie znajduje się między innymi Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa, Studio Filmowe KRK Studio i Imperia Studio.

Jakie są plusy udziału w warsztatach filmowych?

Podczas warsztatów filmowych pod okiem fachowców pasjonaci kina przekonają się, jak to jest odpowiadać za swój własny projekt. W zakresie takich warsztatów można:

• nauczyć się obsługi kamery filmowej
• poznać ludzi o podobnej pasji, z którymi później być może uda się nawiązać współpracę
• przygotować projekt własnego filmu
• oswoić się z pracą w studiu filmowym
• usłyszeć cenne wskazówki od profesjonalnych filmowców

Jest to również bardzo dobre miejsce na reklamę państwa działalności. Dlatego jeśli planują państwo organizację takich warsztatów, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nasza firma zajmie się obsługą wydarzenia i przygotowaniem odpowiedniego sprzętu na tę okazję. Oddają się państwo pod opiekę grupie ludzi zajmujących się profesjonalną organizacją eventów od lat. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a satysfakcja ze strony klienta jest największym wynagrodzeniem naszej rzetelnej pracy.

Leave a comment