Targi ślubne w Krakowie

Targi ślubne to idealna okazja dla planujących zawarcie małżeństwa par do zapoznania się z ofertą różnych firm, które wesprą ich w przygotowaniu niezapomnianej uroczystości. Kraków jest natomiast miastem o bogatej ofercie przestrzeni do wynajęcia na targi, dlatego jest doskonałym miejscem na zorganizowanie targów na najwyższym poziomie.

Co przygotować na targi ślubne?

Na targach ślubnych należy przede wszystkim zadbać o odpowiednią przestrzeń wystawienniczą. Każda z firm prezentujących swoją ofertę powinna mieć wystarczająco dużo miejsca do rozstawienia się ze swoimi produktami. Wśród proponowanych produktów powinny znaleźć się między innymi suknie ślubne i garnitury. Można zorganizować na przykład pokaz mody ślubnej. Atrakcje tego typu przyciągną dużą liczbę zainteresowanych. Oprócz nich, warto przygotować pokaz kulinarny połączony z degustacją potraw, które można podać na weselu. Można zaprosić również właścicieli lokali, którzy oferują ich wynajem na wesela. Świetnie sprawdzi się również pokaz pojazdów dla nowożeńców. Wystawić można również dekoracje, alkohole czy też nakrycia stołów. Na targach oferta powinna być jak najbogatsza i jak najbardziej zróżnicowana.

Gdzie w Krakowie zorganizować ślubne targi?

Ponieważ wydarzenie tego typu potrzebuje dużej przestrzeni, bardzo dobrze sprawdzą się hale lub centra kongresowe. W Krakowie znajdziesz między innymi Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków. Na pewno dobrze spisze się również Centrum Targowe Chemobudowa-Kraków S.A. Warto pamiętać również o Centrum Kongresowym ICE Kraków. Wymienione miejsca pomieszczą zarówno wielu wystawców, jak i gości, którzy będą mogli swobodnie wybierać w bogato przygotowanej specjalnie dla nich ofercie.

Planujesz organizację targów?

Zorganizowanie takiego wydarzenia wcale nie musi być trudne. Jednak nasza firma chętnie pomoże Ci w przygotowaniu tego wydarzenia na najwyższym poziomie. Zajmujemy się organizacją eventów od lat i mamy bardzo bogatą ofertę w zakresie przygotowania i obsługi wydarzeń. Gwarantujemy satysfakcjonującą współpracę i równie satysfakcjonujące efekty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z agencją Whatevent już dziś.

Leave a comment